poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Ślubne DIY - Nazwy stołów i inne pomysły
Zdjecia w dniu ślubu - Rutko Photographers

Nazwy stołów na naszym weselu były ściśle związane z motywem przewodnim. Postanowiliśmy zebrać miejsca, miasta na ziemi, które są nam bliskie i nazwać nimi stoły. Wytłumaczenie, dlaczego wybraliśmy te konkretne, znajdowało się w "przewodniku" dla gości (o tym w kolejnym poście), który był na każdym stole. W każdej ramce była mapa regionu, jego nazwa i kraj. Po drugiej stronie umieściliśmy zdjęcia wszystkich gości siedzących przy tym stoliku. 


Oprócz tego, na słodkim stole, w kąciku tematycznym i przy barze umieściliśmy inne hasła, stosowne do okazji, przy użyciu nieśmiertelnych ramek z IKEI. Po ich drugiej strony widniały mapy naszych ulubionych miejsc na świecie. 

Zapraszam do inspirowania się!


7 komentarzy:

 1. Świetne! Też myślałam o tym, żeby ponazywać stoliki zamiast numerowania ich, ale nie mogliśmy nic wymyślić, co by pasowało dao całości wesela...

  OdpowiedzUsuń
 2. A mieliscie jakis motyw przewodni?

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm, taki bardzo konkretny w sumie nie. Motywem przewodnim była nietypowa (wg wielu gości) kolorystyka - czarny z czerwonym i kryształki, które pojawiały się w kilku miejscach. Wesele było w centrum miasta w pałacyku. Sala sama w sobie była na tyle elegancka i ozdobna, że stwierdziliśmy, że dodatkowe motywy przewodnie nie są potrzebne. Ciężko było dobrać coś, co by nam odpowiadało i pasowało do wnętrz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem. CIekawe kolory przewodnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też mam ten problem. Chcemy ponazywać a nie ponumerować stoły a wesele za 23 dni. Mam dużo pomysłów ale nie pod styl wesela czyli lata 20 :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To trzymam kciuki! Daj znac jak wyszlo!

  OdpowiedzUsuń