czwartek, 6 marca 2014

Co nowego: Czytnik elektroniczny Pocket Book Basic TouchDostałam go na gwiazdkę od rodziców, ale dopiero teraz zabrałam się za jego recenzję. 

Na prawdę nie spodziewałam się, że się polubimy ponieważ długo byłam wierna papierowym książkom. Prezent był zaskoczeniem i tak zostało do tej pory. On zaskakuje.

Jest bardzo lekki, poręczny i na prawdę ładny. Wygodnie trzyma się go w dłoni, dotykowy ekran pomaga przewracać strony. Technologia e-papieru sprawia, że rzeczywiście czyta się jak regularną, papierową książkę. Dodatkowo ma wbudowany modem WiFi. Bateria trzyma wieczność. Ciężko mi jest powiedzieć jak długo, ale bez korzystania z Internetu, czytać można tygodnie bez ładowania baterii. 

Dostałam go w ślicznym skórzanym pokrowcu, który chroni ekran. 

Jest to na prawdę świetne urządzenie, bardzo kompaktowe, zmieści się w torebce, plecaku, czy w większej kieszeni. Na wakacjach zaoszczędzi parę groszy na nadbagażu :) Polecam molom książkowym i nie tylko.

Pełną specyfikację produktu możecie znaleźć TUTAJ Idealne polączenie :)


2 komentarze:

  1. Bardzo się cieszę, że przypadł Ci do gustu... Też uważam, że czytnik jest super, mimo, że od zawsze wielbiłam papierowe książki. Ale zalety czytnika przeważyły - rozstałam się już chyba na zawsze z grubą, ciężką "cegłą":)

    OdpowiedzUsuń