piątek, 6 grudnia 2013

Ślubne DIY : Słodki stół tematycznyDopiero się przymierzam do słodkiego stołu jednak już parę rzeczy wiem jak będzie wyglądać. Motywem przewodnim wesela są podróże, a pośród różnych dekoracji, motywów na zaproszeniach, będą mapy. Mam już kilka globusów, wkładki do kopert w save the date są również mapami. Dla przypomnienia można zajrzeć TUTAJ. Pożyczę od Teściowej stare walizki, narzeczony zrobi takie drogowskazy, a ja poszukam pocztówek od rodziny i znajomych i zaaranżujemy taka "wystawkę" :)


Jako tło będziemy wycinać serduszka z map (mamy już wycinarkę) i połączymy je w girlandy spływające po ścianie. 


Słodki stół również będzie stołem tematycznym, a przynajmniej taką mamy wizję. Chciałabym Wam pokazać moje łupy sprzed kilku dni. Uwielbiam sklep HEMA,  z którego pochodzą moje zdobycze. Księgę gości również tam zakupiłam. Sklep nie jest niestety dostępny w PL nad czym zawsze ubolewałam. 

Miałam w planach robić sama wykałaczki z flagami do wtykania w słodkości, jednak cena i różnorodność w tym sklepie przekonała mnie do kupna. Za komplet tych flag na dole zapłaciłam 1,25 Euro, za wiatraczki troszkę więcej. 

Jednak moim ulubionym łupem jest ta papierowa patera na ciasta do samodzielnego zlożenia. Kosztowała niewiele ponad 3 euro :). 

Na samym dole próbka naszego baneru na słodki kącik. Literki pobrałam z TEJ strony  i wydrukowałam na wcześniej wydrukowanej mapie na kartce z brystolu.

Motyw map będzie na winietkach, planie stołów i zaproszeniach ( i może jeszcze gdzieś, ale nie wiem gdzie:).2 komentarze:

 1. To będzie dopracowane tematyczne przyjęcie :) Choć wiem, że macie już księgę gości, napiszę - ciekawa może też być księga gości w postaci globusu (na takim weselu z motywem podróżny) - goście mogą pisać życzenia na globusie :)

  Zapraszam do nas na bloga po mikołajkowy prezent ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej, tak widzialam ten globus, ale mi sie to malo podoba. wolimy zdjecia :)

   Usuń